EVENTOS

V RUTA DA ANGUIA
Fecha del evento: 17.11.2019 09:30
Fecha límite inscripción: 12.11.2019 23:59
Modalidad: Marcha BTT
Distancia: Larga: 44 Kms, Corta: 30 Kms
Lugar: Portomarín (Praza do Concello)
Límite de inscritos: 300

DESCRIPCIÓN


O clube ciclista OS ANGUÍAS BTT, federado na Federación Galega de Ciclismo , con NIF: G27463892 e dirección de contacto: plaza Conde de Fenosa, nº4, 27170, Portomarín e correo electrónico: osanguiasbtt@gmail.com; ten previsto organizar unha ruta cicloturista non competitiva en bicicleta de montaña no concello de Portomarín o próximo día 17-11-2019 cuxo nome é: “V RUTA DA ANGUÍA”

   A saída oficial será ás 09:30 h dende a praza de Portomarín (plaza Conde Fenosa) ubicada ó carón da igrexa de San Nicolás e do concello de Portomarín. O percorrido da marcha terá unha distancia de 44 km cunha dificultade física e técnica estimada ALTA, cunha ascensión acumulada de 1300 metros. Sinalizarase unha ruta de corte opcional de 30 km, e obrigatoria para os/as participantes que non cumpran o tempo de corte determinado pola organización, cunha ascensión acumulada de 900m cunha difilcutade tanto física como técnica media alta. O tempo máximo para a realización da marcha completa será de 6 horas.

   O evento deportivo estará dotado de:

·         Ambulancia e médico.

·         Duchas gratis.

·         Albergue gratis para quen precise pernoctar a noite anterior e/ou a do día do evento.

·         Dous avituallamentos de sólidos e líquidos situados en distintos intervalos da ruta.

·         Vehículos de apoio para realizar o retorno tanto do participante como da súa bicicleta para quen o precisara.

·         Sinalización continuada da ruta así como a identificación de cada unha das rutas (principal e opcional).

·         Lavado gratuito das bicicletas o finalizar a ruta.

   A proba deportiva será accesible para todas as persoas, cunha idade mínima de 15 anos.

   O importe da proba especificase no cartel.

   Facilitarase un rutómetro para aquelas persoas que o desexen descargar para dispositivos GPS.

   Facilitaranse tamén tres números de teléfono correspondintes a membros da organización por si algún participante precisara axuda ou para informar dalgunha incidencia.

CONDICIONES


1. O clube ciclista “OS Anguías BTT” organiza, coa colaboración do concello de Portomarín a “IV ruta...

LOCALIZACIÓN



Ver mapa completo
Apellidos Nombre Equipo Pago
ABELEDO ALDARIZ Carlos * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
ALONSO FERNÁNDEZ Manuel * BICICLETAS CHINQUENA RACING TEAM Pagado
ALVAREZ OREIRO Laura * GALLAECIA RAID Pagado
AMOR BOQUETE Jose manuel * SEO Pagado
ANDON BOADO Ruben * A.D. REGO DO LOBO Pagado
ARIAS ARROJO Juan bautista * ROZASILVEIRAS BTT Pagado
ARIAS LOPEZ Diego * DHG TEAM Pagado
ARIAS LOPEZ Daniel * DHG TEAM Pagado
ARIAS VEIGA Manuel * PENARRUBIA Pagado
ARNAU IBÁÑEZ Juan antonio Pagado
AVALLE Daniel * TODOBICIS.NET Pagado
BAO COSTAS Enrique Pagado
BARCA GARCÍA Pablo amílcar * CLUB DEPORTIVO EL TRASTERO Pagado
BARJA SORDO Jose angel * COYOTE PEDAL TERRA CHA Pagado
BARRAL RODRÍGUEZ Manuel * IL FARABUTTO Pagado
BARRAL VARELA Celso Pagado
BARREIRO MOURE Carlos * PINCHACARNEIROS Pagado
BARRIOS CARREIRA Diego * LOS KOALAS MTB Pagado
BASADRE VIDAL Angel * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
BASCOY MOAR Álvaro Pagado
BEN Fredy * C.C VIVARIENSE Pagado
BENITO LÓPEZ Antonio * CIDADE DE LUGO FLUVIAL Pagado
BERMUDEZ PEREZ Manuel * CLUBE CICLISTA TERRAS DO EUME Pagado
BESTEIRO FERNANDEZ Pedro Pagado
BLANCO BAO Jesus * CLUB DEPORTIVO EL TRASTERO Pagado
BLANCO DA MATA Marcial * TOXIZA Pagado
BLANCO FREITAS César * BICIPAIXON Pagado
BLANCO OTERO Javier * CLUB CICLISTA FOZ Pagado
BLANCO RODRÍGUEZ Javier Pagado
BODENLLE FREIRE Jose luis * PINCHACARNEIROS Pagado
BOUZA MARTÍNEZ Jose manuel * BIELA E CHAVETA Pagado
BOUZAS RODRÍGUEZ Alberto Pagado
BRAVOS Ruben * CLUB DEPORTIVO EL TRASTERO Pagado
BURGO Tania * BICIPAIXON Pagado
BURGO LOPEZ David * CLUB CICLISTA BICIPAIXON Pagado
BURGOLÓPEZ Javier * C.C. BICIPAIXON Pagado
BUSTO RAMOS Martin * EXTOL LA GRAMOLA Pagado
CAAMAÑO SÁNCHEZ Iván Pagado
CAAVEIRO RODRÍGUEZ Roberto * BTT PENAFESA Pagado
CABADO PRADO Julio Pagado
CALVIÑO SEOANE Jose manuel * SEO Pagado
CARBALLAL DIAZ Manuel * C.C.MEIRA Pagado
CARBALLEIRA FRAGA José angel * IL FARABUTTO Pagado
CARBALLEIRA FRAGA Ivan * IL FARABUTTO Pagado
CARREIRA BUSTO Juan jose * C.C. BICIPAIXON Pagado
CARREIRA LAMAS Diego Pagado
CASTELO SANCHEZ Francisco * VÍCHELAS-O Pagado
CASTRO ARMESTO Alberto Pagado
CASTRO DELGADO Julio * CC MEIRA Pagado
CASTRO GARCÍA Juan * CLUB CICLISTA CAMBRE Pagado
CASTRO GONZALEZ Pedro * MYBIKE Pagado
CASTRO PENA J. manuel * ÉLITE BIKE Pagado
CASTRO REDONDO Manuel * C.C.MEIRA Pagado
CEDEIRA Karl * CLUB CICLISTA MONFORTE Pagado
CHENLO PUENTE Alejandro Pagado
CHORÉN VÁZQUEZ Xosé * TÚZAROS Pagado
COBAS FERNANDEZ Alvaro Pagado
COEGO VILARIÑO Juan josé * CICLOS QUINTENA Pagado
COLLADO YAÑEZ Sergio * MTB BIELA E CHAVETA Pagado
CORBEIRA Jose domingo * C.C. RIBEIRAS DO MIÑO Pagado
CORRAL BAAMONDE Ruben * CC KOMANDO XOVIÉTICO Pagado
CORRAL VALLADARES David * VARA E PEDAL Pagado
CORTIÑAS NOGUEIRA Francisco javier * CLUB CICLISTA CAMBRE Pagado
CORTIZO BLANCO Pedro * CORTIZO PRO TEAM Pagado
DEVESA FERREIRO Maria jesus * MTC Pagado
DIAZ ALVAREZ Oscar Pagado
DÍAZ DIAZ Xabier * MYBIKE LUGO Pagado
DIAZ DIAZ Ivan * COYOTE PEDAL TERRA CHÁ Pagado
DÍAZ FERNÁNDEZ Javier Pagado
DIAZ LOPEZ Hector * CLUB CICLISTA MONFORTE Pagado
DIAZ LOPEZ Juan carlos * PINCHACARNEIROS Pagado
DÍAZ MAZAIRA Edu * ÉLITE BIKE Pagado
DIAZ REIJA Jorge * NINGUNO Pagado
DIAZ REY Alejandro Pagado
DÍAZ RODRÍGUEZ Toni * CC TERRA CHÁ Pagado
DIDYCH Eduard Pagado
DOPICO Judit * KOMANDO XOVIETICO Pagado
DORADO ZAZO Ricardo Pagado
DOVALE ALEMPARTE Pablo * NO Pagado
DOVALE ALEMPARTE Pablo * NO Pagado
DUASO VERGARA Javier Pagado
ENGROBA RIVAS Oscar Pagado
ESPIÑEIRA SALIDO Sergio * CLUB BTT PENAFESA Pagado
ESTEVAO MONTERO Sarai Pagado
ETXEVERRY Roberto * CCMONFORTE Pagado
EXPOSITO LOPEZ Joaquin * . Pagado
FELPETO FERREIRO Miguel * A.D. REGO DO LOBO Pagado
FENTE CARBALLO Miguel angel * BICICLISTAS GALLEGOS Pagado
FERNÁNDEZ ABAD Roberto * KOMANDO XOVIÉTICO Pagado
FERNANDEZ DIAZ Saul * CC MONFORTE Pagado
FERNANDEZ LOSADA Pablo * N/A Pagado
FERNANDEZ PEREIRA Jose manuel Pagado
FERNÁNDEZ SANTAMARINA María teresa * MTC TEAM Pagado
FERNÁNDEZ SOUTO José manuel * SAN PEDRO Pagado
FERREIRO PENA Pablo * PORCOS BRAVOS Pagado
FERREÑO PIÑEIRO Nico * BTT ESMELLE Pagado
FERRIN MOURELO Jose * CASTELO BIKE Pagado
FIGUEIRAS RODRÍGUEZ Jose antonio * CC SAN MIGUEL Pagado
FIGUEROA CARRERA Domingo Pagado
FLORES OBARRIO Pablo * ÉLITE BIKE Pagado
FOLGUEIRA BRAN Angel * LOS KOALAS MTB Pagado
FORMOSO LOPEZ Mario * BTT ESMELLE Pagado
FÓRNEAS REY Francisco josé * NO Pagado
FOUCE Javier * CIUDAD DE LUGO Pagado
FRAGA LÓPEZ Argimiro * C.C.CORRECAMIÑOS LUGO Pagado
FREIJO PIÑEIRO Bruno Pagado
FREIRE VILLEGAS Raul * AD REGO DO LOBO Pagado
FUENTES RODRIGUEZ J. carlos * ÉLITE BIKE Pagado
GALDO BOGO Miguel ángel * BTT ESMELLE Pagado
GANDOY DOMÍNGUEZ Miguel * . Pagado
GARCÍA Pablo * C C COVA DA SERPE Pagado
GARCÍA ARES Ricardo * ÉLITE BIKE Pagado
GARCIA DIAZ Borja * LOS KOALES MTB Pagado
GARCÍA FERNÁNDEZ David * CLUB DEPORTIVO EL TRASTERO Pagado
GARCIA GARCIA Daniel * TOXIZA Pagado
GARCÍA LEIZAN Jose Pagado
GARCIA LOPEZ Iván * DESFRENADOS BTT Pagado
GARCIA LUGILDE Jonathan Pagado
GARCIA MONTIEL Annabel * C.C.MEIRA Pagado
GARCÍA PÉREZ Andres * * Pagado
GARRIDO BLANCO José maría * DHG TEAM Pagado
GIL LOPEZ Daniel * . Pagado
GIL MÉNDEZ Rubén * CC MEIRA Pagado
GOMEZ LAGE Jose * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
GÓMEZ RÍO Álvaro * BTT LAGOA DE COSPEITO Pagado
GÓMEZ SÁNCHEZ Luis Pagado
GÓMEZ SOMOZA David CLUB DH GALICIA Pagado
GONZÁLEZ ABAD Pablo * KOMANDO XOVIETICO Pagado
GONZALEZ DAPENA Jose ignacio * INDEPENDIENTE Pagado
GONZALEZ LAMPON Sergio * RS BIKE Pagado
GONZÁLEZ MOUZO José manuel * C.C CIDADE DE LUGO Pagado
GONZÁLEZ SANTIAGO Carlos * RSBIKE Pagado
GRADAILLE CHAO Marcelo * C. C. KOMANDOXOVIETICO Pagado
GRANDAL FERNÁNDEZ Antonio * BTT ESMELLE Pagado
GRANDÍO Marcos * BTTEIROS COVA DA SERPE Pagado
GROMAZ MAZOY Miguel angel * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
GUERREIRO REGADIO Jose angel * SAN MIGUEL MOMTERROSO Pagado
GUTIERREZ VIDAL Marcos * CCMILAGROSA Pagado
GUZMÁN PÉREZ Miguel Pagado
HORTAS SOUTO Oscar * CLUB CICLISTA SADA Pagado
IGLESIA VILA David * DHG Pagado
IGLESIAS IGLESIAS Ivan * SIN EQUIPO Pagado
ISAACH BARJAS Sara * C.C.MEIRA Pagado
KASBO Bassem * LOS KOALAS Pagado
LAGE PEREZ Cesar * CLUB CICLISTA VIVEIRO Pagado
LAMAZARES CARREGAL Fermin * CC SAN MIGUEL Pagado
LEMA LEMA José manuel * - Pagado
LESTEGÁS ALONSO Moncho * CLUB CICLISTA CAMBRE Pagado
LOIS BARREIRO Ernesto * CC BELA OTERO Pagado
LOMBAO RODRÍGUEZ Oscar * BICIPAIXON Pagado
LÓPEZ ADRIO Borja * RIBEIRAS DO MIÑO Pagado
LÓPEZ ARIAS Gonzalo * 1 Pagado
LÓPEZ BARREIRO Rubén * BICIPAIXON Pagado
LOPEZ BELDA Javier * LOS KOALAS Pagado
LÓPEZ CANDO Enrique * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
LÓPEZ DIAZ Alejandro Pagado
LÓPEZ DOCE Francisco Pagado
LÓPEZ FERNANDEZ Pako * C.C. KOMANDO XOVIETICO Pagado
LOPEZ GOY Francisco * . Pagado
LOPEZ LOPEZ aladino julio * C.C. KOMANDO XOVIÉTICO Pagado
LOPEZ LOPEZ Carlos * TRIPENTA TERRAS DE LUGO Pagado
LOPEZ LOPEZ Albino * DHGTEAM Pagado
LÓPEZ LORENZO Àngel Pagado
LOPEZ LOSADA Adrian Pagado
LOPEZ MENDEZ Jose * CHANTADINO C.C Pagado
LOPEZ MORENO Oscar * DHG Pagado
LÓPEZ PITA Juan * BTT ESMELLE Pagado
LÓPEZ SIMON Carlos Pagado
LOPEZ VAZQUEZ Jose antonio Pagado
LORENZO FERNÁNDEZ Marcos * BTT CASTRO Pagado
LORENZO GAYOSO Francisco * RIBEIRAS DO MIÑO Pagado
LOURES LENCE Pablo Pagado
LOYO PORTERO Jorge * PINCHACARNEIROS Pagado
MACEIRAS GOMEZ Maria jose * MTB BIELA E CHAVETA Pagado
MARIÑA GONZALEZ Angel * AUUUUU Pagado
MARIÑO ROUCO Anhel * CLUB CICLISTA XOVIETICO Pagado
MÁRQUEZ FERNÁNDEZ Luís ángel * BTT ESMELLE Pagado
MARTINEZ MARTINEZ Santiago Pagado
MARTÍNEZ PEREZ Miguek angel * TRONKITO Pagado
MARTÍNEZ RIVERA Jesús * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
MARTINEZ SOUSA Iago * INDEPENDIENTE Pagado
MARZOA MIRANDA Jose luis * SEO Pagado
MASEDA SALGUEIRO Vicente * C.C.KOMANDO XOVIÉTICO Pagado
MAURIZ BARREIRO Marcos * BTT CASTRO Pagado
MAYO ZUBIELA Sergio Pagado
MENDEZ Ricardo * BTT CASTRO Pagado
MOIRON FERNANDEZ Jose manuel * BTT CASTRO Pagado
MONTEJO VILA Jose manuel Pagado
MONTERO NEIRA Andres * COTIZO ANOVA Pagado
MONTES BLANCO Fernando * CC SAN MIGUEL Pagado
MONTOUTO GÓMEZ Daniel Pagado
MOREIRA FONSECA Ricardo * C.C KOMANDO XOVIETICO Pagado
MUINELO GARCÍA Álvaro * CC MEIRA Pagado
MUIÑO MARTÍNEZ José r. * A.D.JARNACHAS Pagado
NIETO TELLA Juan Pagado
NOGUEIRA PEREZ Miguel anxo * NOITEBRA FC Pagado
NOGUERAS MARENTES José manuel Pagado
NOVIO VILELA Abel * BICIPAIXON Pagado
NOVO BARROS Rocio * MTC Pagado
NOVO PEREZ Jose * ÉLITE BIKE Pagado
NOVO SEIJAS Fernando * CC SAN MIGUEL Pagado
OTERO TEIJEIRO Jose carlos * A KONA JOSITO Pagado
OTERO VAZQUEZ Javier * INDIVIDUAL (SIN EQUIPO) Pagado
PALLARES LOPEZ Javier * DHG TEAN Pagado
PARDO BERNARDEZ Pablo * BICIPAIXÓN C.C Pagado
PAREDES RODRÍGUEZ Rubén * BTTEIROS COVA DA SERPE Pagado
PARGA LOPEZ Enrique * SIN EQUIPO Pagado
PAZ CASTRO Adrian * BTT LAGOA DE COSPEITO Pagado
PENA Braña * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
PEREIRA LÓPEZ Ignacio * BICIPAIXON Pagado
PÉREZ ANIDO Gutier * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
PÉREZ DORADO Martin * ENDURO LUCENSE Pagado
PEREZ GRANDAS Manuel * CC SAN MIGUEL Pagado
PÉREZ LÓPEZ Miguel * NO Pagado
PÉREZ MARTÍNEZ Gustavo * ARAGONTA Pagado
PILLADO RODRIGUEZ Miguel * MTC Pagado
PIÑEIRO FRAGA Pablo * CIDADE DE LUGO Pagado
PINHEIRO HENRIQUES Vítor manuel * KOMANDO XOVIETICO Pagado
PLATERO VÁZQUEZ José manuel Pagado
POLO LUGILDE Alex * BICICLISTAS GALEGOS Pagado
PORTO VÁZQUEZ Rosa Pagado
PRADO FERNÁNDEZ Jesús * KOMANDO XOVIETICO Pagado
PREGO VILA Manuel * CLUB DEPORTIVO EL TRATERO Pagado
PUMARES Jesus * INDEPENDENTE Pagado
QUINTAS LÓPEZ Oscar * C.C.EO Pagado
QUINTAS LÓPEZ Raúl * C. C. EO Pagado
RABADE TEIJEIRO Javier * BTT LAGOA DE COSPEITO Pagado
REBOREDO GONZALEZ Alberto * CC TRASDEZA Pagado
REGO LOPEZ Marcos * BTTEIROS COVA DA SERPE Pagado
REGUEIRA RIVELA Josemanuel * CHANTADINOMASTERTEAM Pagado
REGUEIRO ARIAS Gonzalo * DHG TEAM Pagado
REY RODRIGUEZ Jaime Pagado
RIVAS BLANCO Judith Pagado
RIVAS LUACES Diego Pagado
ROCA Angel * ROZASILVEIRAS BTT Pagado
RODÍGUEZ VIEITEZ Rubén * NINGUNO Pagado
RODRIGUEZ ALONSO Alberto * LOS KOALAS Pagado
RODRIGUEZ BELLO Jose manuel * COYOTE PEDAL TERRA CHA Pagado
RODRÍGUEZ CORREDOIRA David Pagado
RODRIGUEZ GARCÍA Angel claudio * C.C. FOZ Pagado
RODRIGUEZ GONZALEZ Alejandro * LOS KOALAS Pagado
RODRIGUEZ JOVEN Jose ivan * CLUB CICLISTA FOZ Pagado
RODRIGUEZ LOPEZ Rodrigo ivan * RIBERIAS DO MIÑO Pagado
RODRÍGUEZ NEIRA Álvaro * CIDADE DE LUGO Pagado
RODRIGUEZ NOVL Juan carlos * BTTEIROS COVA DA SERPE Pagado
RODRÍGUEZ PÉREZ David * . Pagado
RODRÍGUEZ POL Manu Pagado
RODRIGUEZ RODRIGUEZ Oscar * ELITE BIKE Pagado
RODRÍGUEZ VÁZQUEZ Diego Pagado
RODRIGUEZ VAZQUEZ Manuel jesus Pagado
RODRIGUEZ VEIGA Rafael * CLUB MONTEPENARUBIA Pagado
ROIS BARRIO Luis miguel * ROZASIVEIRAS BTT Pagado
ROUCO GARCÍA José ramón * BTT ESMELLE Pagado
ROUCO PENABAD Jose antonio * CLUB CICLISTA TERRA CHA Pagado
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ Alberto Pagado
SANTISO IRAVEDRA Diego * BTTCASTRO Pagado
SAQUÉS SALGADO Raquel * IL FARABUTTO Pagado
SEIJAS ALFONSO Santiago * MYBIKE Pagado
SEIJAS NUÑEZ Daniel CLUB DH GALICIA Pagado
SEIJIDO RAMOS Bruno * BTT.ESMELLE Pagado
SENDON DIAZ José luis * BTT-ESMELLE Pagado
SEOANE QUINTELA Javier * CLUB DEPORTIVO EL TRASTERO Pagado
SIERRA VILA Juan jose * DHG TEAM Pagado
SOBRADO GARCIA Ana maria * RIBEIRAS DO MIÑO Pagado
SOENGAS VILLARAVID X. antón * C. C. SAN MIGUEL Pagado
SOILAN MIRAGAYA Santiago * CIDADE DE LUGO Pagado
SOTO VAZQUEZ Jorge * BTT ESMELLE Pagado
SOUTO SEIJO Jose * CAMALEONES NARON BIKE Pagado
SUAREZ FEITO Anibal * C.C KOMANDO XOVIETICO Pagado
SUÁREZ SISO Salvador javier * CLUB CICLISTA SADA Pagado
TABOADA GARCÍA Adrián * - Pagado
TABOADA LÓPEZ José ángel * TÚZAROS Pagado
TAIBO SANCHEZ Antonio Pagado
TARRÍO Pablo * . Pagado
TARRÍO OTERO Emilio * CIDADE DE LUGO Pagado
TEIJEIRO CARREIRA Pablo * A KONA JOSITO Pagado
TORRES VÁZQUEZ Ángel * RIBEIRAS DO MIÑO Pagado
TORRON FOLGUEIRA Antonio Pagado
TORRON FOLGUEIRA Blas Pagado
VALES VARELA José iván * C C TRASDEZA Pagado
VALLE MUÑIZ Remi * C. C. RIBEIRAS DO MIÑO Pagado
VALVERDE ÁLVAREZ José manuel Pagado
VARELA PINTOS Manuel Pagado
VÁZQUEZ BESTEIRO Jorge * CC SAN MIGUEL Pagado
VÁZQUEZ FUENTES Borja * PIÑEIRACOS SOBRE RUEDAS Pagado
VAZQUEZ PRIETO Alejandro * DHG TEAM Pagado
VÁZQUEZ ROJO Luís * CC SAN MIGUEL Pagado
VÁZQUEZ VÁZQUEZ Fco. javier * A.D. JARNACHAS Pagado
VAZQUEZ VAZQUEZ Fernando Pagado
VEGA GOMEZ Oscar * BTT CORRE PLATANO Pagado
VEIGA FERNANDEZ Angel * BTT CASTRO Pagado
VEIGA GOMEZ Diego * BTT CORRE PLATANO Pagado
VEIGA RUBINOS Jose Pagado
VELLE CACHARRON Carlos Pagado
VILA BOURIO Diego luis * TRIATHLON CIDADE DE LUGO FLUVIAL Pagado
VILARIÑO SILVA Jorge * EXTOL - LA GRAMOLA TEAM C.D Pagado
VILLAR RODRIGUEZ Brais * SAN PEDRO Pagado
VILLAR VÁZQUEZ Emilio * VÍCHELAS - O Pagado
YÁÑEZ MONTERO Francisco * BTT ESMELLE Pagado
YGLESIAS ESPIÑO Jose manuel * NO Pagado

  Total: 300

MAGMA SPORTS & TIMING
E-mail:info@magmasports.es